Xiaomi Pad 7 Pro’nun ekran ve şarj özellikleri sızdırıldı! Müthiş bir tablet geliyor!

Xiaomi‘nin Pad 7 serisi olarak adlandırılan yeni bir tablet serisi üzerinde çalıştığı söylentileri dolaşıyor, ancak şirket tarafından henüz resmi bir onay gelmedi. Bu yeni tablet serisine dair bazı sızıntılar ortaya çıktı, ancak net detaylar henüz bekleniyor. Tanınmış bir duyumcu olan Digital Chat Station, iddia edilen Pad 7 Pro modeline ait bazı ek özellikleri paylaştı.

Duyumcunun aktardığına göre, bu yeni tablet 12.45 inç büyüklüğünde LCD ekranla gelecek ve 16:10 ekran oranı ile 144Hz yenileme hızına sahip olacak. Cihaz, Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisi ile güçlendirilecek ve 120W hızlı kablolu şarj desteğine sahip olacak.

Bu bilgiler, 120W hızlı şarj özelliğine işaret eden 24018RPACC model numaralı bir Xiaomi tablet için Çin’in 3C düzenleyici kurumundan alınan bir sertifikasyonla örtüşüyor.

Xiaomi Pad 7 Pro’nun ekran ve şarj özellikleri sızdırıldı

Ayrıca, Xiaomi Pad 7 Pro‘nun 24018RPACG model numarası ile Singapur’un IMDA sertifikasyon platformunda göründüğü ve yakında piyasaya sürüleceğine dair işaretler var. Ancak, detaylı özellikler veya fiyatlandırma hakkında henüz bir bilgi verilmedi.

Daha önce Digital Chat Station, tablet için bazı dikkat çekici özelliklerden bahsetmişti. Bunlar arasında 144Hz yüksek yenileme hızına sahip ekran, çift 50MP kamera kurulumu, 67W/90W şarj destekli çift çekirdekli pil, dört hoparlörlü sistem ve gelişmiş çoklu cihaz sistemleri yer alıyor.

İddia edilen Xiaomi Pad 7 Pro tableti, muhtemelen Xiaomi 24018RPACC olarak Şubat sonuna kadar Çin’de piyasaya sürülecek. Diğer Xiaomi cihazlarıyla sorunsuz bir şekilde bağlantı kurması ve Android 14 tabanlı HyperOS sistemine sahip olması bekleniyor.

Ayrıca, OLED ekranlı ve Snapdragon 8 Gen 3 işlemcili diğer tabletlerin de Pad 7 serisinin bir parçası olarak geleceği ima ediliyor. Bu model, Xiaomi Pad 7 Max tableti olabilir ve Nisan ayında Xiaomi 14 Ultra ile birlikte tanıtılması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x