Hayat iyi gitmiyor mu? Yani o zaman , evrenin 7 yasasını çiğniyorsun…

Evrenin yaşadığı 7 temel yasa vardır. Bunların cehaleti sorumluluktan muaf değildir ve bunların bilgisi hata yapmamanıza, uyum sağlamanıza ve mutlu yaşamanıza yardımcı olacaktır.

1. Boşluk Yasası
Yeni ayakkabıya ihtiyacınız varsa eskilerini atın. Yeni kıyafetlere ihtiyacınız varsa dolabınızı temizleyin. Kalıplaşmış yargılarınızdan gönüllü olarak ayrılmalısınız. Yeni ancak eskilerden kurtulduğunuzda gelir.

2. Dolaşım Kanunu
İstediğinizi elde etmek için sahip olduğunuz bir şeyden vazgeçmeye istekli olun.

3. Hayal Gücü Yasası
Hayal gücünüz gizli gücünüzdür. Mükemmel gününüzü bir parça kağıda yazın ve güvendiğiniz biri dışında kimseye göstermeyin. Bu açıklamayı yakınınızda bir yerde tutun ve boş zamanınızda tekrar okuyun.

4. Yaratıcılık Yasası
Kişi, düşünme, sezgi ve hayal gücünün enerjisiyle refaha ulaşabilir.

5. Verme ve alma kanunu
Bir şey verirseniz on katıyla size geri döner. Bir nimet aldığınızda bunu çevrenizdekilerle paylaşmak önemlidir. Eğer bir yeteneğiniz varsa ve onu kullanmıyorsanız, İlahi doğanıza hakaret ediyorsunuz demektir. Yeteneklerinize gereken saygıyı göstermek için, hediyelerin tadını çıkarmalı ve bunları başkalarıyla paylaşmalısınız. Bunu yaparsanız hayatınıza daha da fazla iyilik çekersiniz.

6. Ondalık verme kanunu
Evren her zaman ondalığını alacaktır. Bu basitçe desteğin kaynağına şükran yasasıdır – sahip olduğunuz her şeyin %10’u. Ondalıklarınızın size nasıl geri döneceğini asla bilemezsiniz. Para yaygın bir olgudur. Ancak bu aynı zamanda birisiyle uzlaşma, yeni arkadaşlıklar, iyileşme vb. şeklinde de gerçekleşebilir.

7. Bağışlama Yasası
İnsanları affedemezseniz, servetinizi kabul edemezsiniz. Ruhunuz nefretle doluysa sevgi onda yer bulamaz. Sizi tüketen, huzur vermeyen olumsuz duygulardan kurtulmanız gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x