Redmi A3 lansmanı yakın

Redmi’nin yeni bütçe dostu akıllı telefonu Redmi A3, çeşitli sertifikasyon platformlarında, NBTC, IMDA ve EEC dahil olmak üzere görüldü ve şimdi de Hindistan’da yakın zamanda piyasaya sürülmesini müjdeleyen BIS sertifikasyon platformunda ortaya çıktı.

BIS listelemesinde, akıllı telefon “23129RN51H” model numarasıyla görülebiliyor, bu da önceki görünümlerden biraz farklılık gösteriyor. Bu durum, Redmi A3’ün Hindistan pazarına özel başka bir varyantı olabileceğini düşündürüyor.

Listelemede dikkat çekici bir ayrıntı olarak “Poco” markası da belirtiliyor. Bu, Redmi A3’ün olası bir yeniden markalandırılmasına işaret ediyor. Poco’nun mevcut Redmi modellerini yeniden markalandırma stratejisi ile uyumlu bir durum, dolayısıyla şaşırtıcı değil!

Redmi A3 lansmanı yakın

Ancak, BIS listelemesi A3’ün özellikleri hakkında bilgi vermiyor. Giriş seviyesi bir cihaz olarak A3’ün, günlük kullanım için uygun temel işlevleri sunması bekleniyor.

Hatırlamak gerekirse, Redmi A2, 6.52 inçlik HD+ çözünürlüklü ve 60Hz yenileme hızına sahip bir IPS LCD panel ile piyasaya sürülmüştü. Cihaz, MediaTek Helio G36 SoC tarafından destekleniyor ve 3GB’a kadar RAM ve 32GB dahili depolama ile geliyordu. Depolama alanı, microSD kart yuvası kullanılarak 1TB’a kadar genişletilebiliyordu.

Cihazı 5000mAh batarya güçlendiriyor ve standart 10W şarjı destekliyor. Kamera tarafında, arka tarafta 8 megapiksel çift kamera kurulumu bulunurken, ön tarafta 5 megapiksel bir selfie kamerası yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x